Розпочалась реєстрація на ЗНО-2020 (ІНФОГРАФІКА)

0
2847
Реклама

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання почалась в Україні 3 лютого. Триватиме вона до 24 березня. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

Тестування є обов’язковим для учасників, які планують вступати до закладів вищої освіти на бакалавра, а також для учнів 11 класів, які складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Для реєстрації кандидати мають створити і заповнити реєстраційну картку на сайті УЦОЯО (Український центр оцінювання якості освіти) у розділі “ЗНО/ДПА”. Тоді випускники шкіл 2020 року, студенти професійно-технічних закладів і коледжів повинні підготувати пакет документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію у кожному конкретному закладі.

Випускники минулих років надсилають документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Що потрібно для реєстрації?

Копії паспорта, дві фотокартки 3х4 та реєстраційна картка. Важливо, що у паспортах нового зразка (ID-картках) немає серії документа. Тому під час заповнення реєстраційної форми поле “серія” заповнювати не потрібно.

Додаткові умови створять для осіб з особливими освітніми потребами. Наприклад, для людей із вадами опорно-рухового апарату добиратимуть пункти тестування із пандусом і з відповідною туалетною кімнатою.

Для людей із вадами слуху дозволяють мати слуховий апарат або, якщо особа володіє мовою жестів, в аудиторії може працювати сурдоперекладач.

Для осіб із вадами зору є кілька варіантів складання ЗНО: додаткове освітлення, використання лупи, як механічного апарату, тестовий зошит зі збільшеним шрифтом або ж тестовий зошит, надрукований рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Важливо, що цьогоріч такі зошити будуть виготовлятися для тестів із української мови та літератури, математики, історії України та біології.

 

 

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here