Українцям закодують популярні телеканали

Супутникове телебачення в Україні закодують до 20 січня. З 4 листопада до 20 січня 2020 року чотири українські медіагрупи відключать сигнали основних українських телеканалів. Про це повідомляє виконавчий директор групи “1+1 медіа” Ярослав Пахольчук.

Глядачі супутникового телебачення більше не матимуть безкоштовного доступу на супутнику до контенту популярних українських телеканалів. Якщо люди й далі хотітимуть дивитися ці канали, їм слід обрати інший спосіб телеперегляду.

Таким може бути безкоштовне ефірне телебачення, підписка на платне кабельне телебачення; чи підписатися на одного із супутникових платних провайдерів (Viasat або Xtra TV).

“Це не будуть різкі динамічні кроки, але готуватися вже треба. Якщо ви не є операторами офіційних супутникових операторів, а таких у нас сьогодні два – “Віасат” та “Екстра” – то ви втратите доступ до улюблених своїх каналів”, –  розповідає Ярослав Похальчук .

Кодування сигналу – це боротьба з піратством та провайдерами-шахраями. До початку наступного року телевізійники обіцяють провести цілу інформаційну кампанію, щоби жоден глядач не залишився без улюбленого телеканалу.

Дар’я МАЛЯР