Українцям закодують популярні телеканали

0
3598
Реклама

Супутникове телебачення в Україні закодують до 20 січня. З 4 листопада до 20 січня 2020 року чотири українські медіагрупи відключать сигнали основних українських телеканалів. Про це повідомляє виконавчий директор групи “1+1 медіа” Ярослав Пахольчук.

Глядачі супутникового телебачення більше не матимуть безкоштовного доступу на супутнику до контенту популярних українських телеканалів. Якщо люди й далі хотітимуть дивитися ці канали, їм слід обрати інший спосіб телеперегляду.

Таким може бути безкоштовне ефірне телебачення, підписка на платне кабельне телебачення; чи підписатися на одного із супутникових платних провайдерів (Viasat або Xtra TV).

“Це не будуть різкі динамічні кроки, але готуватися вже треба. Якщо ви не є операторами офіційних супутникових операторів, а таких у нас сьогодні два – “Віасат” та “Екстра” – то ви втратите доступ до улюблених своїх каналів”, –  розповідає Ярослав Похальчук .

Кодування сигналу – це боротьба з піратством та провайдерами-шахраями. До початку наступного року телевізійники обіцяють провести цілу інформаційну кампанію, щоби жоден глядач не залишився без улюбленого телеканалу.

Дар’я МАЛЯР

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here