Укрпошта підвищує тарифи на свої послуги

Укрпошта підвищить тарифи на свої послуги у два етапи. Перше підвищення буде у вересні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

1-й етап (з 10 вересня) – тариф на пересилання письмової кореспонденції (непріоритетний лист вагою до 50г, базова величина) зміниться на 2 гривень, а на посилки без оголошеної цінності в рамках послуги «Укрпошта Стандарт», масою до 10 кг в межах України – на 3,6 гривень.

2-й етап  (з 1 січня 2019 року) – тариф на пересилання письмової кореспонденції (непріоритетний лист вагою до 50г, базова величина) зміниться порівняно з першим етапом на 1 гривню, а на посилки без оголошеної цінності в рамках послуги «Укрпошта Стандарт», масою до 10 кг в межах України на 2,4 гривні.

Тарифи на пересилання відправлень вагою більше 10 кг в рамках послуги «Укрпошта Стандарт», зокрема, на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг в межах області становитиме 45 гривень, в межах України – 51 гривню. Детальніше ознайомитись з тарифами можна за посиланням.

«Незважаючи на прискорений ріст середньої зарплати працівників, Укрпошта залишається одним з підприємств із найнижчим рівнем оплати праці в порівнянні з іншими галузями, і зміна тарифів буде спрямована на фінансування фонду оплати праці, в першу чергу, виробничого персоналу», – повідомляють в Укрпошті.

Фото