Як проголосувати на виборах 2019 не за місцем “прописки”

0
5195
Реклама

Якщо ви хочете проголосувати на виборах Президента не за “пропискою”, а там, де ви фактично живете або навчаєтеся, ви можете змінити свою дільницю.

Інструкцію публікує Центр інформації про права людини.

Ви повинні зробити такі кроки:

1) Прийти до місцевого відділу Держреєстру виборців.

2) Взяти з собою  паспорт і документи або копії документів, що підтверджують, що вам потрібно проголосувати не за місцем реєстрації (довідка з місця роботи, навчання).

3) Працівники вносять у базу ваші дані, поки ви заповнюєте бланк самої заяви. У заяві слід зазначити ту дільницю, на якій виборець хоче проголосувати.

4) Вам винесуть посвідчення, в якому вказаний ваш індивідуальний номер виборця.  Ви берете його з собою у день голосування.

Зміна місця голосування доступна не лише тим, хто має «приписане» місце проживання на території Криму та Луганської  чи Донецької областей. Це може зроблити кожен, хто на момент проведення виборів буде знаходитись не за місцем реєстрації.

Острозький відділ ведення Державного реєстру виборців  знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки, 1. Контактний телефон: (03654) 2-26-60. Електронна адреса: ostrogreestr@ukr.net

Нагадаємо, вибори Президента України відбудуться 31 березня.

Дарина МАЛЯР

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центр пробації шукає волонтерів

Фото

Реклама