Директора “Водоканалу” попросили публічно вибачитись

Мешканець Острога Віктор Приходько скаржиться на поведінку директора КП “Водоканал” Миколи Скорохода. За його словами, керівник підприємства некоректно, дослівно “по-хамськи” спілкується з острожанами.

Ще у вересні Віктор Приходько писав звернення до міської ради, у якому вимагав від Миколи Скорохода публічного вибачення перед містянами. У відповіді представники міськради зазначили, що розглянули звернення та дали відповідні рекомендації директору водоканалу.

Віктор Приходько пояснив, що вже близько двох років існує проблема з каналізацією біля магазину його дружини Наталії Бернацької. Жителі сусідніх будинків висловлювали претензії до магазину, адже вважали, що неприємний запах поширювався звідти. Кілька разів вони разом із Наталією Бернацькою викликали працівників “Водоканалу”.

“Вони сказали, що почистять люк. Це все маячня, тому що забивається далі, де люк практично заасвальтований. Це казали працівники “Водоканалу”. Моя дружина подзвонила до пана Скорохода і пояснила йому ситуацію. На це пан Скороход почав вести себе неадекватно, кричати. Я не вимагав персональних вибачень перед моєю дружиною, а перед острожанами”, – пояснює острожанин.

Сам Микола Скороход зазначає, що ніколи наживо не спілкувався з Віктором Приходьком та вважає його скаргу безпідставною:

Заступник Острозького міського голови з комунальних питань Анатолій Лисий пояснив, що скарги від містян надходили, але стосувалися вони роботи КП “Водоканал”, а не директора підприємства. А вищевказаний інцидент насправді трапився з дружиною Віктора Приходька.

“У дружини Приходька була претензія до Миколи Сергійовича з питань житла. Десь вона йому передзвонила, і він їй так відповів, що Приходьку це не сподобалось. Він звернувся з цим листом. Ну ми на нараді це обговорили і сказали, як треба себе поводити. Є скарги на “Водоканал”, на надання неякісних послуг. Але на сьогодні заборгованість населення – 600 тисяч, і тут треба розбиратись окремо з кожним”, – каже заступник міського голови.

Сам Віктор Приходько зазначає, що заборгованості за комунальні послуги вони із дружиною не мали.