Одного разу ми прокинемось в іншій державі: сила української дипломатії

росія грається словами. Прикро, що хтось їм досі вірить. І справа не у їх дипломатії, справа в тому, що їх метод — брехня і провокація.

Ми сьогодні побачили вагомі результати, які досягнуто завдяки дипломатії та підтримці інших країн.

По-перше, всі країни дали згоду на відключення росії від SWIFT. По-друге, Естонія, Чехія, Польща, Болгарія та Латвія закрили свій повітряний простір для російських літаків. По-третє, Анджей Дуда, Президент Польщі, виступив за пришвидшення входу України в ЄС. Також до нас направляються добровольці з різних країн. росія ворог не тільки для України.

Ми також підтримуємо інші народи і щиро вболіваємо за те, що ми разом подолаємо російських окупантів. Ще краще буде, якщо всі, хто втратив свої території через росію, поверне їх.

Ще одним поважним вчинком сьогодні відзначився командувач Державної прикордонної служби України, який командувачу прикордонного комітету Білорусі надіслав лист “з презирством” та з побажанням “будьте прокляті”. А, ну і також з передбаченням “МИ ПЕРЕМОЖЕМО!”:

Ця війна — гібридна. Ми постійно мусимо тримати інформаційну та кібероборону. росія навіює фейки, створює фальшиві сторінки. У неї мало сил, щоб перемогти нас, тому вдається до брудних методів: обману та шахрайства. Хакери з Anonymous кинули виклик рф та особисто звернулися до путіна. Вони вже злили в доступ дані міноборони рф, але їх плани набагато більші.

Станом на 17:10 вже було відомо, що поклали сайти кремля, роскомнадзора, уряду, держдуми, ради федерації, держпослуги та інші. А по російському телебаченню показують лише українські пісні.

Від напливу інформації важко залишатися з холодним розумом у чотирьох стінах. Починаєш губитися в назвах міст, які почергово з′являються у стрічці після слів “повітряна тривога…”. Після того, коли бачиш, як часто це буває, то спокійно ставишся до того, коли в твоєму місті повітряну тривогу оголошують уперше.

У парку співають пташки, у їх співі немає нічого тривожного. Небо блаките, трава зеленіє під сонцем. Все таке гарне, як і Україна. До тривожної реальності повертають чергові автомобілі, які об′їжджають блокпости. Все ж багато часу для прогулянки — розкіш для людини, яка слідкує для інформацією.

Зараз дуже важливо доносити правдиву інформацію до інших країн. росія, зокрема путін, каже, що мирне населення України вони не чіпають. Але вчора і сьогодні потерпіли обстрілу та ракетного попадання житлові будинки Києва, Чернігова, від обстрілів з неба потерпала Антонівка на Херсонщині, окупанти підбили швидку допомогу, де загинув водій та є поранені, загинуло вже кілька десятків дітей, більше тисячі цивільних осіб поранені. Вони стріляють в автобуси, по лікарнях, по школах  і дитячих садочках. Мирне населення несе втрати від ворожої руки російських окупантів. А тим часом українки народжують в укриттях.

Особисто, закликаю слідкувати за подіями в Києві. В столиці комендантська година до понеділка. русня намагається захопити столицю і скинути владу, але ми не кидаємо свою владу і наша влада не кидає нас.

Сила й правда на нашому боці! Ми відбиваємо свої міста й населені пункти. Ми не здаємося, бо маємо, що захищати. Ми продовжуємо милуватися нашим українським небом, яке зранку світить сонцем, а вечорами рожевіє, попри звуки сирен і шум повітряної техніки.

Слава Україні!