То що з Ostroh.Info?

На момент публікації цього допису минає 8 місяць повномасштабного вторгнення росії в Україну. Саме з цієї причини понад 200 днів тривав період “застою” у гіперлокального видання, яке свого часу розслідувало справу нового директора Острозької лікарні, писало про гендерну дискримінацію на Острожчині, інформувало жителів про відключення води й світла та щодня пропонувало корисні матеріали для резидентів Острозької громади.

Журналісти та журналістки Острог Інфо опинилися в різних регіонах України. Поки в Острозі, на щастя, було тихо, вони сконцентрувалися на допомозі колегам та колежанкам в інших виданнях, співпрацювали з іноземцями, яким була й досі потрібна інформація про перебіг повномасштабної війни в Україні, збирали гуманітарну допомогу, завозили її в інші міста, виготовляли своїми руками товари, щоб надсилати ЗСУ виручені за них кошти тощо. Протягом цього часу, хоч і не багато, але ми намагалися висвітлювати історії та події Острога, який став прихистком для переселенців та переселенок із небезпечних регіонів України.

Тепер ми повернулися в Острог. В іншому складі, з новою концепцією та ідеями. Ми намагатимемося працювати в різних форматах, які будуть цікавими як для нашої редакції, так і для наших читачів та читачок. Це не означає, що ми напряму наслідуємо ті інтереси, в яких працювала попередня журналістська команда Острог Інфо (ми не обіцяємо вам таку кількість суспільних тем і резонансів). Але обіцяємо, що, як і наші попередники, ми будемо плекати журналістську етику й дотримуватися стандартів. 

Незабаром, ми познайомимо вас із нашою новою командою ближче в соціальних мережах Острог Інфо. А поки, цією редакційною колонкою перезапускаємо видання та продовжуємо публікувати для вас новини на сайті. 

Будемо вдячні за підтримку. Ваше оновлене Острог Інфо.