Що змінилося в Острозі за 2017?

Міський голова Олександр Шикер прозвітував перед громадою міста за виконану роботу міською радою та виконкомом у 2017. Текст звіту охоплює 38 сторінок А4 або ж 70 хвилин усної доповіді.

Завантажити повний варіант звіту можна тут.

Ми виокремили з письмового звіту міського голови найважливіші зміни в Острозі, які відбулися за прямою чи опосередкованою допомогою депутатського корпусу та виконавчого комітету, а також зміни у сфері місцевого бізнесу, які мають загальноміське значення.

Нові бізнеси та нові люди

  1. У місті з’явилися 7 нових СПД – юридичних осіб  та 84 ФОПи.
  2. На малих підприємствах почали працювати нові 62 людини (загалом – 622 працівника+працівниці в місті).
  3. Малий бізнес вніс до бюджету на 13,5% більше, ніж у 2016.
  4. Відкрили 7 нових магазинів, зокрема «АТБ-маркет», «Продукти 1129», «Норма». Нові магазини – це нові робочі місця для міста та конкуренція для існуючих точок продажу.
  5. Міська рада разом зі службою зайнятості запустила семінари: «Як розпочати власний бізнес» та «Від бізнес ідеї – до власної справи», а також курси «Підприємець-початківець».

________________________________________________________________________

Додатково повідомляємо:

Звіт міського голови відбувся 16 лютого в школі №1 (з 15:00 до 16:40). Після звіту запитання Олександру Шикеру поставили лише 2 людини.

Першим запитанням-пропозицією став виступ директорки школи №3 Любові Тимчук, яка зауважила, що школа має проблеми зі спортивною залою, спортивним майданчиком, їдальнею. На це міський голова порадив директорці провести зустріч випускників і за її рахунок поповнити бюджет школи:

ми вже якісь двері та принесли б з собою, – з посмішкою сказав міський голова.
немає навіть актової зали, в якій цю зустріч провести, – зауважлива Любов Тимчук.

Також міський голова сказав, що деякі депутати озвучують думку щодо того, аби закрили школу №3. На що директорка попросила влаштувати їй зустріч з цими депутатами та назвала таке висловлювання “антидитячим”.

________________________________________________________________________

Комфорт

  1. Одну вулицю відремонтували капітально (вул.Валова-вул.Луцька), 14 вулиць відремонтовані частково. Також зробили капітальний ремонт тротуарів по проспекті Незалежності.
  2. Перебудували мережу вуличного освітлення на таких вулицях: Татарська, Бельмаж, Князів Острозьких, Гальшки Острозької, Івана Вишенського.
  3. Відремонтували сцену, яка стоїть на головній площа міста – майдані Свободи.
  4. Облаштували дитячий майданчик «Веселий дворик» та пішохідну дорогу біля нього.

*на звіті 16 лютого люди в залі обговорювали озвучене міським головою:

-не рознесли (веселий дворик – авт.)?
-ще ні.

  1. Виклали доріжки у сквері «40-річчя Перемоги» та встановили пам’ятні кам’яні знаки для міст-побратимів Острога.

Читайте також: Міста-побратими Острога (ІНФОГРАФІКА)

  1. Встановили 2 нові зупинки: біля магазину «Горинь» та біля військового ліцею. Гроші з бюджету не брали, залучили спонсорів.
  2. Відкрили місце для гри в шахи просто неба.

________________________________________________________________________

Додатково повідомляємо:

Другою людиною, яка поставила запитання міському голові, стала жителька Острога Ольга Алтутіна. Вона висунула декілька зауваг, зокрема її хвилює написання назви міста на вже демонтованій споруді I ♥ OSTROH. Ольга Алтутіна переконувала присутніх у тому, що треба написати з англійською літерою G – OSTROG: “Напишіть грамотно!”.

Читайте також: Я люблю OSTROH чи OSTRO: куди поділася літера? 

Також вона сказала, що їй не подобається спосіб чищення міських труб і запропонувала робити це з використанням хлору. Ще Ольга Алтутіна запитувала за статус земельної ділянки між “ЕКО-маркетом” та смачною зупинкою та цікавилася захистом жителів і жительок міста у разі надзвичайної ситуації на Хмельницькій атомній електростанції.

На її останню заувагу міський голова звернувся до секретарки зі словами:

-Вікусь, запиши.

________________________________________________________________________

Міжнародне становище Острога

  1. Острог почав вивозити закордон на 36,5 % менше, а ввозити – на 80% більше.
  2. Острог почав співпрацю з польським містом Гнєв.

Влада

  1. Розпочав повноцінну роботу новий відділ – Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування (створений наприкінці 2016).
  2. Відкрили Центр туристичної інформації.

Сам міський голова цитував під час свого виступу Марію Терезію, бажав місту миру, благодаті та Божої ласки.

Нам у коментарі він зазначив, що хотів бачити присутніми на звітуванні місцевих жителів і жительок, а не лише працівників і працівниць міськради, виконкому та освіти.

“Люди, які сьогодні були присутні, це якраз ті люди, які всю цю роботу роблять. Вони свою роботу знають. Хотілося почути думку містян не тільки в фейсбуці, а вживу. Люди в нас не обізнані з бюджетом, з тим, куди витрачають ці кошти. Я на початку доповіді сказав, що в нас брак коштів, то я хотів би саме цим людям розказати, куди ці кошти йдуть”.

Ольга КИРИЛЕНКО

2 Replies to “Що змінилося в Острозі за 2017?”

Це “опудало” хворе на голову, хто її туди взагалі пустив… Я про “Ольга Алтутіна”

Comments are closed.