Острожани можуть приєднатися до Благодійного аукціону для підтримки політв’язнів

Громадська ініціатива «Полонені» влаштовує Благодійний аукціон побачень за сприяння Меджлісу, Кримськотатарського ресурсного центру та Liberal Democratic League of Ukraine.

Зібрані кошти використають на підтримку родин кримських політв’язнів, які зараз перебувають у російських тюрмах.

“Через нестачу коштів і тотальний контроль російської репресивної машини родини тих, для кого належність Криму до України є питанням історичної пам’яті та національної гідності, змушені проходити повз надважкі випробування, аби досягти поставленої мети — звільнити нашу спільну Батьківщину від російських загарбників.

Саме тому ми проводимо Аукціон Благодійних Побачень, аби допомогти вийти зі скрутного становища сім’ям політв’язнів,”

– повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці аукціону.

Суть аукціону побачень полягає у тому, що учасники пропонують себе у якості “лоту”. Купуючи “лот”, ви отримуєте право на звичайну зустріч, умови проведення якої попередньо обговорюються між “покупцем” та “лотом”. Зустріч з людиною, яка купила побачення з вами, є обов’язковою, але не передбачає жодних інших зобов’язань.

Щоб взяти участь в аукціоні у якості “лота” потрібно заповнити форму або додати своє фото з невеликим описом до альбому на офіційній сторінці заходу у Фейсбуці чи Вконтакті.

Бажаючі купити “лот” можуть обрати людину в альбомі та зробити ставку. Аукціон завершиться 17 березня.

Цікаво, що до аукціону вже приєдналися правозахисник Геннадій Афанасьєв, художниця Маріам Найєм, письменник Марк Лівін, журналістка Яніна Корнієнко, телеведучий Ескендер Меметов, стрімер Володимир Карагяур, аналітик Алім Алієв, ідеолог українського лібералізму Артур Харитонов.

Фото: facebook.com