В ОА проведуть інтерактивну лекцію про парламентські вибори

Просвітницький захід “Молодь не лайкає, молодь голосує” відбудеться в Острозькій академії 12 червня. Це проект, основне завдання якого – просвіта виборців, які голосуватимуть уперше. Проект організований Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES Ukraine) за підтримки USAID та UKAID.

Де: аудиторія №2 НаУ”ОА”

Коли: 12 червня о 15:30

Що буде: інтерактивна лекція з подарунками та моделювання виборчої дільниці у день голосування, спрямовані на пояснення роботи дільничної виборчої дільниці.

“Я дуже рада, що подібні ініціативи усе частіше дають про себе знати, і ще більше тішить те, що вони переважно походять від молоді і керуються молоддю. Рекламну кампанію даного проекту ви безперечно помічали на вулицях, в Інстаграмі та навіть у київському метро, і ось нарешті його презентуватимуть і у нас в Острозі. Взагалі, моделювання парламентських виборів проводиться для того, аби студенти могли не тільки засвоїти корисну, незаангажовану інформацію про виборчий процес, а й узяти участь в обговореннях актуальних питань української сучасності, навчитися критично сприймати політичні процеси, аналізувати їх”, – розповідає співорганізаторка заходу Надія Симоненко.

До слова, спікером на заході буде член громадської організації «Львівська освітня ініціатива», посол європейської молоді Олексій Янін.