В ОА проведуть інтерактивну лекцію про парламентські вибори

0
8553
Реклама

Просвітницький захід “Молодь не лайкає, молодь голосує” відбудеться в Острозькій академії 12 червня. Це проект, основне завдання якого – просвіта виборців, які голосуватимуть уперше. Проект організований Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES Ukraine) за підтримки USAID та UKAID.

Де: аудиторія №2 НаУ”ОА”

Коли: 12 червня о 15:30

Що буде: інтерактивна лекція з подарунками та моделювання виборчої дільниці у день голосування, спрямовані на пояснення роботи дільничної виборчої дільниці.

“Я дуже рада, що подібні ініціативи усе частіше дають про себе знати, і ще більше тішить те, що вони переважно походять від молоді і керуються молоддю. Рекламну кампанію даного проекту ви безперечно помічали на вулицях, в Інстаграмі та навіть у київському метро, і ось нарешті його презентуватимуть і у нас в Острозі. Взагалі, моделювання парламентських виборів проводиться для того, аби студенти могли не тільки засвоїти корисну, незаангажовану інформацію про виборчий процес, а й узяти участь в обговореннях актуальних питань української сучасності, навчитися критично сприймати політичні процеси, аналізувати їх”, – розповідає співорганізаторка заходу Надія Симоненко.

До слова, спікером на заході буде член громадської організації «Львівська освітня ініціатива», посол європейської молоді Олексій Янін.

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here