В Острозі організовують тиждень ФРІ

В Острозі відбудеться тиждень заходів від Фундації регіональних ініціатив.

Розпочнеться тиждень переглядом фільму «Сам удома». Фільм презентуватимуть мовою оригіналу. Опісля заплановане обговорення, переклад незрозумілих фраз та слів англійською мовою. На фільм запрошують усіх охочих, незалежно від рівня володіння англійською.

«Ми організовуємо вечірній перегляд фільму англійською та спікінг клаб опісля. Для чого? Тому що нам не вистачає спілкування англійською на парах. Тому що дивитися фільми іноземною – цікаво, а у компанії – ще цікавіше. Ми хочемо, щоб такі ж любителі поговорити, навіть не дуже грамотно, приходили до нас та вдосконалювалися разом з нами. Хто не пробує, у того і не виходить. Це наша спроба. Фільм «Сам удома» дуже популярний. Тому його зміст можна зрозуміти і без перекладу. Але це і добре, бо починати треба з малого. Сподіваємося, що до нас долучиться чимбільше студентів та студенток. Обіцяємо, що буде тепло і гарно»,

– розповідає організаторка Ірина Гоюк.

Окрім перегляду фільму, протягом тижня відбудуться літературний вечір «Кололіт», майстер-клас у гончарні та Базова Фрі-Школа. Для реєстрації на наступні заходи переходьте за покликанням.

Марина ШЕВЧУК