В Острозі пройде день міжнародного арт-семінару

12-16 липня на Рівненщині пройде арт-семінар “Куст”. Організаторка семінару Ірина Баковецька розповіла нам, що цікавого очікує на учасників заходу.

“Другий рік поспіль у нас проходить арт-семінар “Куст”. Він відбувається за такою схемою: до обіду проходять лекції, а після – культурно-мистецька програма. До нашого проекту залучені практично всі творчі організації та спілки області, а також творчі постаті, особистості, рок-гурти, рок-музиканти, музики-лірники. Тобто охоплені усі мистецькі прошарки, які долучилися до нашого письменницького проекту”,

– розповідає Ірина.

Лекторами семінару будуть Олександр Ірванець, Леся Мудрак, Сергій Пантюк, Олекса Бик, Василь Кузан, Анна Багряна (Болгарія), Анатолій Кичинський, Олександр Косенко, Софія Шеренгова та Петро Кралюк.

“Наші лектори – це відомі українські літературні “тренди”, які знані не тільки в Україні, але й у Європі,”

– поділилася Ірина Баковецька.

Семінар буде проходити у різних містах-локаціях – Рівне, Острог, Дубно, урочище Гурби Здолбунівського району.

“Першого дня будуть лекції і презентація творчості Івана Низового. Другий день – вечір болгарського мистецтва, а також вечір пам’яті Івана Низового. Це відбудеться в Острозькій академії.

Потім учасники поїдуть до Дубно, де так само слухатимуть лекції. Після цього відбудеться рок-фестиваль «Тарас Бульба» з виступами наших літераторів, рок-виступами. Нам виділяється спеціальна підготовлена акустична сцена.

Четвертий день – це фестиваль духовної і патріотичної лірики, на який ми запрошуємо українських бардів, проукраїнських літераторів, літераторів-бійців. Будемо вшановувати загиблих воїнів української повстанської армії.

П’ятий день – це традиційний поетичний «Вудсток» на який ми запрошуємо багато хороших виконавців, не лише із нашої області,”

– розповідає Ірина про програму семінару.

Цього року арт-семінар “Куст” відбувається за підтримки Рівненської ОДА, яка виділила кошти на проживання і харчування учасників.