«До написання книг мене надихнула любов до моїх студентів,» – Олексій Костюченко

0
1167
Реклама

 

Викладач кафедри журналістики презентував книгу, яка вчить поєднувати практику і теорію. Автор переконує, що вона може бути корисною не тільки журналістам.

Презентація книг Олексія Костюченка відбулась 16 березня в лабораторії журналістської майстерності НУОА J.lab. Аудиторія була заповнена вщерть.

Модерувала презентацію викладач кафедри журналістики Вікторія Назарук.

Першим до слова запросили ректора університету Ігоря Пасічника:

«Олексій Костюченко – це надзвичайно порядна людина. А порядність – велика цінність у наш час».

Власними враженнями від книг поділився й керівник видавничого відділу університету Роман Свинарчук, який брав безпосередню участь у процесі видавництва:

«Книга – це саме та пам’ятка для майбутніх студентів. Приємно гортати і брати книгу в руки. Це робота, яка не одним днем і не однією думкою обдумувалась і те, що вона передасться далі, це вже приємно».

Перша книга «Основи телевізійної журналістики» стосується тележурналістики і поєднує в собі теорію і практику. Наприклад, такі цікаві розділи, як колористика(наука про кольори, що дійсно важлива на телебаченні). Друга книга  «Психологічні основи соціальної перцепції майбутніх фахівців масових комунікацій» допоможе вам написати курсову, бакалаврську і інші наукові дослідження.

На думку Максима Карповця, викладача кафедри культурології НУОА, поява цих книг свідчить про підняття кафедри журналістики до рівня науки.

«Мене надихнула любов до моїх студентів. Я переживаю за те, щоб вони були висококласними фахівцями і мали підґрунтя для роботи. Я намагався поєднати теорію і практику з рекомендаціями, які будуть корисні у повсякденній роботі телевізійного журналіста з метою продемонструвати сучасні стандарти, які варто наслідувати. Не зважаючи на розвиток інтернет-журналістики, ці канони, які вироблені десятиріччями, не втратять своєї актуальності» –  зазначив Олексій Костюченко.

Книги можуть бути цікавими усім, хто цікавиться журналістикою зокрема телебаченням, колористикою, психологічними аспектами сприйняття візуальної інформації.

Дарина Ничкало

Реклама

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here