Острозький проєкт переміг на обласному конкурсі розвитку громади

Проєкт “Створення сучасного молодіжного простору в підлітковому клубі за місцем проживання «Надія»” переміг у обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

“Створення сучасного молодіжного простору в підлітковому клубі за місцем проживання ” Надія” – це продовження великої стратегії відродження закинутого, вологого підвалу, де грали діти в настільний теніс , у сучасний молодіжний клуб , де могли б бути комфортні умови, і цікаві забави” – розповідає організаторка проєкту Ольга Стецюк.

Відбудова клубу “Надія” складається з декількох етапів. Перемога у цьогорічному конкурсі – це третій етап.

Минулого року ми теж подавали свій проєкт на конкурс розвитку територіальних громад від РОДА: ” Облаштування тренажерного залу ” Повір у себе” у нежитловому приміщенні підліткового клубу ” Надія” , проєкт переміг, таким чином з однієї кімнати ми зробили сучасний тренажерний зал. В тому ж 2019 за допомогою волонтерів “Будуймо Україну Разом” ми змогли зробити ремонт у двох кімнатах для коворкінгу та гри в настільні ігри.”

За результатами конкурсу, на реалізацію проєкту виділили 53 000 гривень. Грант планують витратити на мультимедійне обладнання. “Проектор, екран, фліпчарт, ноутбук, крісла, стіл, полички, та найголовніше провести інтернет для того, щоб проводити кінопокази, вечірки, відеолекторії.”

Додамо, що дізнатися, як допомогти майбутнім проектам щодо клубу “Надія” можна за телефоном 096 460 46 45 (Ольга) або ж прийти у відділ проєктної та інвестиційної діяльності та відділ молоді та спорту міста Острог по вул. просп.Незалежності, 2.