Засновник «Новомедіа» прочитав лекцію в Острозькій академії

Зустріч із журналістом, медіа-менеджером, власником багатьох  ЗМІ Русланом Кухарчуком відбулася 22 квітня в Національному університеті «Острозька академія». Приїхав він до університету не вперше, цього разу лектор розповів про реалії української релігійної журналістики.

У різні періоди Руслан  Кухарчук  був співробітником українських телеканалів, а також друкованих і електронних ЗМІ у якості репортера, парламентського кореспондента, випускового редактора, ведучого, головного редактора. Ідеться про телеканали НТН, CBN-CIS, СІТІ, ТВі; газети «Столичные новости», «Деловая неделя. Часто виступає в ролі спікер і тренера. Проводить навчання в Україні і за кордоном із таких тем: журналістика, телевиробництво, медіаменеджмент, масова комунікація, громадська діяльність, PR. Є автором книжок “Десятка” і “Мандат”.

У світі є три найважливіших професії: священик, учитель і журналіст. Тому журналістська діяльність, якою ви займаєтесь, є надзвичайно важливою і необхідною в нашому житті,

– зазначає на початку зустрічі доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри англійської мови та літератури Василь Жуковський.

DSC_0288

 «Новомедіа» – це всеукраїнська громадська журналістська організація. Вона була заснована в 2004 році за ініціативи журналіста Руслана Кухарчука. Організація об’єднує журналістів та інших творчих працівників засобів масової інформації, які є християнами різних конфесій. Таким чином «Новомедіа» – об’єднання людей, засноване на духовній єдності та професійних інтересах.

Нині членами Асоціації є близько двохсот людей, які працюють і у світських, і в релігійних засобах масової інформації. Організація має представництва в більшості регіонів України. Також члени Асоціації живуть у Російській Федерації, Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Спільно зі своїми однодумцями ми докладаємо чималих зусиль для створення здорового інформаційного простору, у якому є високопрофесійні релігійні ЗМІ та в якому світським мас-медіа чесно та достойно представляють християнство в усьому його різноманітті,

– розповідає Руслан Кухарчук.

DSC_0318

Також пан Кухарчук охоче відповідав на питання студентів, давав цінні практичні поради юним журналістам та пообіцяв неодмінно приїхати до Острога знову.

Обирайте сферу ваших уподобань та якомога швидше починайте в ній розвиватися. Кожен може писати про різне: хтось про риболовлю чи бджільництво, а хтось – про політику. Але всі галузі життя важливі і кожен матеріал має місце в інформаційному просторі,

– додає Руслан Кухарчук.

Ірина Покотильська

Фото Назар Мазилюк