Чому в Острозі не працюють ліхтарі?

У соціальних мережах активно обговорюється відсутність світла на вулицях Острога. І справді, у деяких районах міста ліхтарі періодично не працюють.

«Мене обурює, що в самому серці міста не працюють вуличні ліхтарі, і єдиний варіант – власний ліхтарик. Як на мене, це аж ніяк не нормально, адже люди можуть неабияк травмуватися. Йдучи ввечері з магазину, я мало не підвернула ногу. Чи готова місцева влада відшкодовувати кошти містянам, студентам та гостям Острога за лікування – от що дійсно цікаво»,

– говорить студентка ОА Катерина Сафонова.

Ми звернулися до виконкому Острозької міської ради.

«У зв’язку з тим, що в останні дні спостерігаються пориви вітру до 24 м/с та застарілістю електричних мереж вуличного освітлення на деяких вулицях міста, відбувається контакт між лініями, що призводить до їх замикання (так званий захльост). Електрики Острозького КП «Водоканал» здійснюють обхід ліній вуличного освітлення, щоб обстежити та знайти несправність. Як тільки буде встановлено місцезнаходження короткого замикання, роботу освітлення буде відновлено»,

– заявили в Управлінні містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради.

Ліхтарі світяться вдень у зв’язку з перевіркою та заміною ламп освітлення, що простіше виконати у світлий час доби. Систему освітлення на вулицях Гальшки Острозької та Вишенського планують вдосконалити до кінця року.

Директор комунального підприємства “Водоканал” Іван Войтов пояснив, що освітлення відсутнє через несприятливі погодні умови та зношеність електромереж.

Коли всі вулиці Острога будуть освітлюватися в нормальному режимі – наразі невідомо.

Денис ГАВРИЛЮК