Діти з Острозького інтернату отримали нові підручники

Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат №2 I-II ступенів отримала 30 нових навчальних підручників на суму 2000 гривень. Кошти були зібрані під час аукціону побачень “Живі торги“.

Семикласники школи-інтернату матимуть змогу вивчати українську мову та літературу, алгебру, історію і біологію за новими підручниками.

“До нас дуже часто звертаються люди, які хочуть допомогти. Ми замовляємо те, що для нас найнеобхідніше. Державне забезпечення у нас є, але бувають моменти, коли потрібна допомога благодійників,”

– ділиться заступник директора школи Наталія Давидюк.

“Ми відразу домовилися, що акція буде спрямована на домогу дітям зі школи-інтернату. Потім підійшли туди, запитали, що найбільше потрібно. Нам дали список цих книжок та порадили магазин, у якому буде дешевше.

Це важливо, тому що варто щось залишити після себе в Острозі. А не просто: прийшов, отримав диплом і кудись там пішов,”

– розповідає організатор аукціону Богдан Кузьмич.

Організатори кажуть, що і надалі планують проводити подібні благодійні акції.

“Допомагати потрібно не тим, у кого вже все є, а незахищеним верствам населення. З одного боку, благодійність зараз – це модно, а з іншого – добре, що світ стає людянішим. Тому ми плануємо і надалі проводити такі програми, і не лише в школі-інтернаті, але і взагалі в Острозі та навіть в області, якщо будуть дозволяти можливості,”

– розповідає один з організаторів В’ячеслав Бондар.

Нагадаємо, що в Острозькій спеціальній ЗОШ-інтернаті наразі навчається 120 учнів, серед яких – діти з вадами слуху та мовлення.