Колишній студент ОА потребує допомоги

Ігор Приймачук потребує коштів на лікування тератоми лівого яєчка III стадії. Нині він проходить курс інтенсивної хіміотерапії.

Ігор навчався в Острозькій академії на факультеті політико-інформаційного менеджменту. З 2011 по 2017 рік отримував ступені бакалавра і магістра політології.  Він розповідає, що хворобу виявили приблизно через 7 місяців по завершенню навчання:

“Усе сталося від удару. Поставили діагноз: рак яєчка 1 стадії. Вирізали, і раку не стало. Повністю був здоровий. Від хімії відмовився, бо почував себе здоровим та й трохи побоявся. Потім жив нормальним життям, і десь 2 місяці тому почала боліти спина. Був удома, робили масажі. Біль ставав сильнішим, поїхав до лікарні, де сказали, що в мене рак”.

Нині хлопець пройшов одну хіміотерапію і потребує ще двох. Після цього лікар повинен призначити нове лікування.

Зі слів Ігоря, нині зібрали 67 500 гривень. На першу хіміотерапію витратили 13 500 гривень.

«Скільки потрібно (грошей – ред.), не знаю. Може бути, що скажуть після хімії, що пухлина не зменшується, і можуть відправити на більш дороге лікування. Можуть сказати, що стала меншою і призначити щось інше», – пояснює він.

У соцмережах острожани та викладачі академії також поширюють дописи з проханням підтримати Ігора Приймачука фінансово і морально.

Реквізити для переказу коштів:

4149 4991 3282 5900
Приймачук Ігор Олегович

Богдан СІМОНОВ