В Острозі дивилися п’єсу про чоловічу дружбу

Рівненський драмтеатр презентував острозькій молоді виставу «Розмова, якої не було». В основі сюжету трагікомедії покладена п’єса Родіона Білецького «Звук позаду літака або розмова, якої не було».

Це історія про справжню чоловічу дружбу, молодість та життєві цінності. Реалізувати режисерський задум вдалося з мінімальною кількістю декорацій лікарняної палати. На сцені було всього два актори Рівненського драмтеатру: Олег Ягелюк та Ігор Ніколаєв, останній – ще й режисер цієї вистави.

Головний герой через невдалу спробу самогубства опинився в лікарні. Туди його прийшов провідати друг молодості, що помер від передозування наркотиків.

Актор Рівненського драматичного театру і режисер цієї вистави Ігор Ніколаєв зазначає:

«Це матеріал, як-то кажуть, про нас. Кожен проходив цей шлях в своєму житті чи мав якісь ототожнені речі й тепер знає який наш світ насправді. Він ламає долі людей і вони стають в результаті наркоманами і не тільки. Завдання було в цій виставі, щоб люди зрозуміли, що не дивлячись на всі проблеми не треба згинатися під цим життям, а навпаки радіти йому, тим світлим моментам і йти до добра, до любові, що рятує у всіх ситуаціях».

Вистава зібрала чимало острозької молоді, котра на окремі сцени реагувала дуже емоційно.

«Прекрасна публіка. Вона сприймала нас максимально тепло»

– відгукується Ігор Ніколаєв.

«Мені дуже сподобалася ця вистава, тому що вона виражає справжні високі ідеї чоловічої дружби, моралі і наголошує на те, що будь-коли може настати той момент, в котрий вже нічого не можна буде змінити. Життя складне і ми можемо наробити багато помилок»,

– ділиться враженнями студентка 1 курсу спеціальності Культурологія Анна Гриньків.

А один із організаторів Олександр Лозюк додає:

«Такі вистави дуже актуальні, тому що молодь повинна бачити, що робиться в світі і як треба себе вести і це передусім треба розуміти».

Нагадаємо, що показ вистави “Розмова, якої не було” відбувся у Культурно-мистецькому центрі НаУ ОА у середу 20 вересня.

Марія КАРПЕЦЬ