Молодь Острога взяла участь у “Школі успіху”

Тренінг для молоді «Школа Успіху» відбувся в Острозі 2-3 листопада. Його організували для підлітків із міста, району та області.

Учасників обирали за анкетуванням. З більш ніж 50-ти заявок відібрали 40 найбільш мотивованих, розповідає організаторка проєкту, Голова Національної ради дітей та молоді в Рівненській області, учениця Острозького НВК “Школа I-III ступенів-гімназія” Анна Лавренюк.

«Мета нашого тренінгу – це нові друзі та розширена мережа зв’язків, знання різних сфер, результативні канікули, а також зміна стилю свого життя та шлях до становлення нової особистості. Учасники були задоволені, багато людей написали відгук, та й під час загальної рефлексії, де потрібно було назвати три емоції, всі казали, що мають лише позитивні та приємні враження. Мені було важко реалізовувати такий проєкт, адже це мій перший досвід», – розповідає Анна.

Впродовж двох днів спікери проводили лекції у різних галузях: бізнес, самопрезентація, проектний менеджмент, туризм, волонтерство, цілі сталого розвитку.

«Школа успіху – це не лише море корисної інформації, велика кількість цікавих співрозмовників, спікерів, щирі посмішки, а й джерело для саморозвитку, мотивації. Перебуваючи на цьому заході лише 2 дні, я здобула неоціненний досвід, який неодмінно змінить моє життя на краще. Скажу більше – вже почав змінювати»,- ділиться враженнями волонтерка проєкту Марія Бернацька.

Спікерами на тренінгу були директор “Нової пошти” Острога Олександр Олішевський, викладачка катедри психології та педагогіки НаУ”ОА” Єлизавета Тимощук, власниця Classis Hostel у Варшаві Олена Завадська, молодіжний делегат України до ООН Віталій Яремчук, проєктна менеджерка в Media Develapment Foundation Ірина Гоюк та керівниця туристично-інформаційного центру Острога Анастасія Драчук.

Анастасія ВОЛИНСЬКА