Надзвичайний стан в електроенергетиці: чого чекати острожанам?

Уряд прийняв рішення про введення надзвичайного стану на ринку електроенергії. Надзвичайний стан передбачає скорочення споживання дефіцитного вугілля антрацитної групи.

“Ми будемо робити все, і зараз вводимо заходи, для того щоб не допустити або мінімізувати будь-які відключення… Ми будемо управляти системою таким чином, щоб мінімізувати будь-які негативні наслідки для громадян України. Хочу підкреслити, що відключення будуть відбуватися тільки в крайніх випадках і ми будемо заздалегідь про це інформувати,”

– повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Речник ПАТ “Рівнеобленерго” Андрій Пермяков розповів журналістам ОГО, чи можливе відключення електроенергії на Рівненщині:

Хочу наголосити, що ПАТ “Рівнеобленерго” – це частина енергетичної системи України, а тому наша робота залежить від розпоряджень влади у цій сфері. Говорити про якісь конкретні кроки поки що зарано. Якщо будуть якісь новини, відбудуться зміни, то ми неодмінно повідомимо громадськість. Сподіваюся, що до віялових відключень, як у 2014 році, не буде. Але тоді, до речі, вони були не надто відчутними для Рівненщини. Тому уже досвід у нас є. Повторюся, як частина енергетичної системи України ми залежимо від відповідних наказів та розпоряджень. Та я думаю, що рівнянам та мешканцям Рівненщини не варто перейматися.”

Нагадаємо, що Кабмін прийняв рішення про надзвичайний стан в електроенергетиці на позачерговому засіданні 15 лютого.

Фото: uare.com