Острог пройшов у фінал конкурсу “Молодіжна столиця України”

Острог пройшов у фінал конкурсу “Молодіжна столиця України — 2022”. Про це повідомляє регіональна координаторка конкурсу, керівниця інвестиційно-проєктного відділу Ольга Стецюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Для участі в другому турі міста мають підготувати програму заходів.

“Ми маємо багато планів, просто безліч, сила, мішок, аби вистачило сили їх реалізувати. Але маючи гарну команду з громадського активу, молодіжної ради, відділів та управлінь міської ради, підприємців, студентів та навіть учнів, ми таки станемо Молодіжною столицею! Сам план заходів ми будемо узгоджувати і робити це спільно зі всіма мешканцями громади!”, — говорить Ольга Стецюк.

Фінал відбудеться 20 квітня 2021 року в Києві, де учасники представлять свої презентації з власним баченням розвитку молодіжної політики.

Містами-фіналістами окрім Острога стали також:
1. Вінниця
2. Івано-Франківськ
3. Луцьк
4. Маріуполь
5. Миколаїв
6. Одеса
7. Острог
8. Умань
9. Хмельницький
10. Чернівці

“Враження неймовірні — це коли мрія стає реальністю, почуття зашкалюють, і ти відчуваєш що не даремні ті прикладені зусилля. 4 роки ми йшли до мети! Тепер ми у фіналі. Ми віримо в свою перемогу, адже цей конкурс про зміни, про ініціативи, про молодих людей які об’єднуються і спільною працею, ідеями творять свою молодіжну політику. Це про співпрацю влади, громади та бізнесу, це про відкритість влади до молоді, та активність молоді до прийняття рішень і дій”, — додає Ольга Стецюк.

Детальніше про перший етап можна прочитати тут.