Острог став преможцем конкурсу україно-польських обмінів молоді

Проєкт за участі острозького “Центру суспільних перетворень” отримав перемогу в конкурсі україно-польських обмінів молоді 13 вересня. Команда виграла з проєктом “Україно-польський «Інкубатор-ідей»” для розвитку молодіжного підприємництва.

Про це повідомила керівниця відділу проєктно-інвестиційної діяльності Ольга Стецюк.

Перемога дозволить учням Острозької гімназії на 5 днів поїхати за обміном до Польщі, а польській команді — в Острог. 

“28 учасників з обох сторін зможуть відвідати Гнєв та Острог, обмінятись досвідом, а молодь віком з 14 до 16 років, ще й попрактикується бути бізнесменами. Після завершення запланована видача брошур «Кращі практики молодіжного підприємництва»”, — коментує керівниця відділу проєктно-інвестиційної діяльності Ольга Стецюк.

Голова ГО ”Центр суспільних претворень” Юрій Устимчук ділиться, що розвиток бізнесу важливий для Острога, адже впливає на різні сфери життя громади, і додає:

“Сьогодні важливо те, як в громаді розвивається бізнес, бо це впливає на багато речей. Перш за все, наповнення бюджету та покращення економічного добробуту. Якщо ми не будемо навчати жителів громади, зокрема молодь, підприємництву сьогодні, то завтра ми не зможемо будувати успішну громаду. Саме про це наш проєкт. За допомогою нього ми хочемо показати досвід Польщі та надихнути Острозьку молодь і острожан будувати свій бізнес”.

Нагадаємо, що минулоріч в Острозі провели “Молодіжний бізнес-інкубатор”. Переможці отримали 15 тисяч гривень на реалізаціюю свого проєкту.