Проєкт з Острога виграв грант на 15 000 гривень

Проєкт “Молодіжний бізнес-інкубатор” провели в Острозі з 20 по 22 грудня. Всього в проєкті взяло участь 9 команд (28 учасників), які проходили спеціальне навчання в межах заходу. Кожна команда презентувала свій проєкт і бізнес-план.

Переможцем “Молодіжного бізнес-інкубатора” стала команда School speaker. В команді працювали студент ОА Віталій Войцеховський та бухгалтер академії Василь Гордовський. Їх проєкт з відкриття школи ораторського мистецтва та комунікацій отримав 15 тисяч гривень на реалізацію.

Основна мета нашого проєкту — це навчання школярів ораторському мистецтву, риторики, базовим навичкам комунікації між своїми однолітками, між старшими людьми, як вести правильно діалог. Це такі чотири основні К: комунікація, критичне мислення, командна гра і креатив”,— розповідає Віталій Войцеховський та додає,— “Не потрібна неймовірна інвесторська сума в мільйон доларів аби розпочати свій бізнес. Головне — ідея і постійно її втілювати в життя. Справжній успіх — це шлях від однієї поразки до іншої, не втрачаючи ентузіазму“.

Координаторкою проєкту була начальниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності виконкому Острозької міської ради Ольга Стецюк.