Острозька “Збірна Ювілейного”  пройшла у сезон “Ліги Сміху” в Одесі

Команда КВН “Збірна Ювілейного” 28 березня взяла участь у фестивалі Одеської Ліги Сміху. Це був відбірковий етап до сезону.

Давно в Одессе не было украиноязычных команд. Если вы верите про стереотипы, то команда из Ровно в своих номерах их развеивают. В течении выступления встали Зелинский и Станкевич“, – прокоментували у спільноті “Одесская Лига Смеха“.

Тренером хлопці обрали найкращого актора “Ліги сміху-2015”, актора скечкому “Країна У” на телеканалі “ТЕТ” та учасника вищої ліги КВН у складі команди “Одесские манси” Олександра Станкевича.

Чому ОЛС? Бо це чи не найсильніша регіональна ліга сміху. Від Рівненської вона відрізняється, перш за все, набагато вищим рівнем організації. Тут інший зал. І в плані глядачів. Якщо в Рівному більшість – це студенти та молоді люди, то тут набагато ширший спектр. А тому і більша можливість писати універсальний гумор, що подобається всім. Також у Лізі гратимуть дві команди з телевізійного фестивалю – “Сполучені штати істерики” з Харкова та “Гостинница 72” із Сум“, – розповів учасник команди “Збірна Ювілейного” Роман Климарчук.

Зареєструвалося на фестиваль, за словами учасників команди “Збірна Ювілейного”, приблизно 40 команд, відеоредактуру пройшли 20, на фестивалі виступало 16, а в сезон пройшли 12.

Ну, ми точно не намірені вилітати на стадії 1/8, – додає Роман Климарчук. – Взагалі ми максималісти. Але тут насправді потужні колективи, тому сміливих прогнозів давати не буду. Для нас головне не приз, а можливість таки потрапити у ЛС на 1+1“.

Наступна гра відбудеться 20 травня. Переможця виберуть у грудні.

Фото з соціальних мереж