Острозькі баскетболісти здобули золото у Новограді-Волинському

Команда Острозької дитячо-юнацької спортивної школи (далі — ДЮСШ) посіла І місце у відкритому турнірі з баскетболу в Новограді-Волинському. Змагання присвячені пам’яті Володимира Єрмакова відбулися 6 лютого. 

Про це повідомляє Острозька спортивна школа.

Володимир Єрмаков – заслужений працівник фізичної культури України, який заснував Новоград-Волинську ДЮСШ і 24 роки був її очільником.

Загалом у турнірі брали участь 3 команди. Рівненщину представляли 8 вихованців Острозької ДЮСШ : Дмитро Равський, Любомир Корнійчук, Роман Пасічник, Валентин Мазуренко, Назар Глухий, Владислав Левчук, Максим Гловацький та Максим Бізюк.

За результатами змагань турнірна таблиця виглядала так:

І місце посіла Острозька ДЮСШ;
ІІ місце посіла ДЮСШ імені В.П.Єрмакова;
ІІІ місце посіла Лугинська ДЮСШ.

За словами тренера Острозької ДЮСШ Дмитра Мазярчука, перемога – це наслідок регулярної практики.

“Головне не лінуватися, приходити на тренування і, з часом, все буде”, — каже Дмитро Мазярчук.

Також за час перерви провели 2 конкурси : “Найкращий снайпер” і “Штрафні кидки”. Перше місце для Острозької команди в другому конкурсі здобув Любомир Корнійчук

Переможців відзначили перехідним кубком, який залишився в приміщенні Новоград-Волинської ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова, а також видали грамоти та медалі.
Дмитро Мазярчук розповів, що з літа тренування проходять у звичайному режимі. За його словами, команда планує й надалі приймати запрошення на змагання.

Нагадаємо, що раніше в Новограді-Волинському здобула срібло Острозька волейбольна команда.

Марія НІКІТЧУК