Проєкти Острозької громади стали переможцями конкурсу проєктів соціальної дії на Рівненщині (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Проєкти Острозької громади “8 поДІЙ для об’єднання” та “Арт-простір «Friendly city»” стали одними із переможців конкурсу проєктів соціальної дії “Активні громадяни” в Рівненській області.

Переможців оголосили 2 липня на сайті “Активні громадяни”.

8 поДІЙ для об’єднання

Головна спеціалістка з туризму та охорони культурної спадщини відділу культури і туризму Юлія Ярмолка каже, що в межах проєкту “8 поДІЙ для об’єднання” планують проводити культурно-мистецькі заходи в сільських населених пунктах громади.

До подій проєкту входять:

  • громадські обговорення проблем громади;
  • ярмарок ремісників та народних майстрів, вулична виставка;
  • мистецький пленер;
  • концерти аматорської творчости;
  • кінопокази під відкритим небом;
  • велопрогулянки Острозькою громадою;
  • започаткування гуртків, регулярних майстер-класів, акції мистецька школа “На виїзді”;
  • локальний фестиваль.

За словами Юлії Ярмолки, про план та початок реалізації проєкту буде відомо згодом.

Арт-простір “Friendly city”

Головний спеціаліст відділу проєктної та інвестиційної діяльности Віталій Войцеховський розповідає, що проєкт “Арт-простір «Friendly city»” будуть реалізовувати в другій половині липня:

Проєкт передбачає створення креативного арт-простору, який нестиме глибокий зміст: «Острог — місто дружнє до творчих, креативних людей, людей з особливими потребами та інших культур»“.

Також до проєкту входить створення муралу на одинадцятьох стінах. За словами Віталія Войцеховського, буде проведено акцію по малюванню муралу разом із художниками, молоддю і творчими дітьми із Острозької школи мистецтв.

Проєкт також передбачає облаштування простору додатковими смітниками, проведення кінопоказів на арт-просторі, вечірки “Відкритий мікрофон”, літературні вечори, співанки, музичні вечори, святковий концерт-презентація проєкту та розробка курсу “Стріт-арт культура в малих містах” для молоді та дітей в Острозькій школі мистецтв.