Острозькі школярі взяли участь у квесті «Містичний Острог»

У рамках відкриття туристичного сезону в Острозі 20 квітня відбувся квест «Містичний Острог».

Учасниками квесту були школярі Острозької ЗОШ №1, НВК «Школа I-III ст.-гімназія» та ЗОШ І – ІІІ ступенів №3. Вони боролися за перемогу у квесті «Містичний Острог». За словами одного з організаторів – Наталії Веляник, ціллю квесту було популяризувати велич, історію свого міста і підвищити історичну культуру молоді.

Квест розпочався біля пам’ятника князям Острозьким, де історичний персонаж Василь-Костянтин розповів учасникам основну легенду, на якій побудований квест. Отримавши карту квесту, кожна з команд помчала на визначену їй локацію для виконання завдання. Кожна група мала свого куратора. Кінцевою локацією був замок князів Острозьких. Учасникам вистачило години, аби розгадати усі загадки Князя.

Перемогла стала команда школярів ЗОШ І – ІІІ ступенів №3. За перемогу кожен учасник отримав сертифікат в кав’ярню, горщик зі скарбами та книгу.

“Квест сподобався, було цікаво і весело.Отримала чимало позитивних емоцій. Було багато цікавих локацій, найбільше сподобалось локація,де потрібно було розгадати номер, щоб подзвонити на нього і нам повідомили про наступну локацію. Участь брати в подібних заходах звісно ж буду, бо такі заходи дають змогу розвеселити свої шкільні будні”, – поділилася враженнями учасниця Марина Ясінська.

Анастасія Ясінська

Фото надані організаторами квесту