Острозьку психіатричну лікарню можуть перестати фінансувати

Національна служба здоров’я України не уклала договори з Острозькою психіатричною поліклінікою та психлікарнею. Про це повідомляє Павло Маєвський.

– В мене 340 людей в лікарні, а я не маю жодної копійки харчування, на медикаменти, на зарплату не маю ні копійки. Я не можу тримати людей на хлібові і чаєві. В мене і трішки овочів, попросив муки в борг. Про медикаменти я мовчу… Є розуміння обласного управління, там координують наші дії, намагаються допомогти. Але якщо нічого не зроблять, то навіть не можу прогнозувати, яке буде скорочення. З січня ми вже скоротили 13,5 посад – це 18 людей. Наші працівники під час коронавірусу не отримали ні авансу, ні зарплати – коментує ситуацію Головний лікар КЗ” Острозька обласна психіатрична лікарня” Павло Маєвський.

У важкому становищі знаходяться і Рівненський обласний центр психічного здоров’я та обласна психіатрична лікарні села Орлівка. За данними голови управління охорони здоров’я у Рівненській області Олега Вівсянника, загальне недофінансування складає понад 20 мільйонів гривень.