Хто і коли складатиме ЗНО для вступу на магістратуру

Реєстрація на ЗНО для вступу до магістратури розпочнеться 14 травня.
Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

«Для вступників до магістратури, яким доведеться здавати єдиний вступний іспит або випробування (ЗНО в магістратуру), реєстрація на тестування розпочнеться 14 травня. Їм не потрібно проходити ту реєстрацію, яка відбувається зараз – з 6 лютого по 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань)»,

– йдеться в повідомленні.

 МОН наголосило, що ЗНО на магістратуру потрібно буде складати двом категоріям вступників.

Перша – для вступу на магістратуру за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») за всіма формами навчання. Таким абітурієнтам необхідно буде пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Друга – для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» за всіма формами навчання. Таким абітурієнтам потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Реєстрація триватиме з 14 травня до 18-ї години 5 червня.

Іванна БОЙЧУК

Фото