Острозькі школи самі обиратимуть дати випускного

Цьогоріч в Україні школи матимуть можливість самостійно встановлювати дати проведення державної підсумкової атестації, останнього дзвоника та випускного. Про це повідомляє портал Osvita.ua.

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня до 14 липня (основна і додаткова сесії) 2018 року. Натомість для 4-тих та 9-тих класів школа самостійно встановлює дату державної підсумкової атестації.

Офіційної дати святкування випускного вечора для 11-тих класів не передбачено. Навчальні заклади самостійно обирають число проведення свята.

Нагадаємо, що в 2017 року атестація учнів 4-х та 9-х класів також була проведена за місцем навчання школярів. Строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначались шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зазначимо, що дата випускного також не встановлюється ніякими законами або офіційними нормами. Вибір часу, коли святкувати закінчення школи, у 2018 році залишається за шкільною адміністрацією та батьківським комітетом.

Катерина САФОНОВА

Фото