Розпочинається реєстрація на ЗНО з права

У 2017 році всі вступники на магістратуру за спеціальністю “Право” складатимуть профільне ЗНО.

Реєстрація вступників триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з вищих навчальних закладів, у який учасник ЗНО бажає вступити.

Випускниця НаУ ОА Віра Гордійчук, яка планує вступати на магістратуру з права, розповіла нам про своє ставлення до нововведення:

“Важко дати ствердну відповідь щодо мого позитивного чи негативного ставлення. Плюс ЗНО з права в тому, що ми складаємо однаковий тест і лише один раз, тобто не потрібно повторно їздити у кожен обраний університет. Мінуси, на мою думку, в тому, що однією зі складових тесту є загальна англійська (шкільна програма), і те, що до середини травня не було оприлюднено офіційної та детальної інформації щодо ЗНО з права у 2017 році. Впродовж чотирьох років ми вивчали юридичну англійську мову, її будемо використовувати саме на практиці, а тест з юридичної англійської мови був одним з двох вступних іспитів”.

Нагадаємо, що вступне випробування пройде 3 серпня 2017 року. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Фото: imlight.laser.ru