Затверджено пограми ЗНО для вступу на магістратуру

Міністерство освіти та науки України затвердило  програми, на основі яких укладатимуться тестові завдання для проведення вступного іспиту та фахового вступного випробування. Про це повідомляє МОН.

Щоб скласти Єдиний вступний іспит з іноземної мови, потрібно написати тест з англійської, німецької, французької або іспанської мов. Тест з іноземної мови перевірятиме читання та використання мови.

В 2019 році всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄФВВ та ЄВІ.

Щоб вступити в магістратуру за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування»,  «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») потрібно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Зареєструватися на участь у вступних іспитах можна з 13 травня до 03 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 2 липня, єдиного фахового вступного випробування – 4 липня.

Програми ЗНО для вступу в магістратуру можна подивитися тут.

Марія ГУРСЬКА