Під час голосування за громадські проєкти Острога виявили фальсифікації

19 жовтня на засіданні координаційного комітету громадського бюджету міста Острог  підбили підсумки голосування за проєкти 2020р. Під час підрахунку паперових бланків виявили факт фальсифікації голосів.

Учасники голосування та автор одного із проєктів звернулися з проханням визнати отримані результати недійсними і провести повторне голосування.

“2 жовтня 2020 року за результатами відкриття скриньок з проголосованими проєктами виявлено факт невідповідності дати реєстрації бланків з датою заповнення по проєкту «Підсилимо звук – підсилимо місто!» (придбання комплекту звукопідсилюючої апаратури), що свідчить про те, що бланки виносились за межі пункту голосування. В п’ятницю, 16 жовтня 2020 року, приходили учасники голосування за проєкти Громадського бюджету та висловлювали своє припущення щодо недобросовісного голосування в паперовому вигляді. Тому, є  пропозиція щодо переголосування повністю за всі проєкти, але потрібно почути думку всіх членів координаційного комітету.” – йдеться у протоколі засідання.
Прохання задовольнили, рішення зафіксоване у протоколі засідання комітету

Повторно проголосувати можна буде з 26 жовтня по 10 листопада онлайн за посиланням або в Центрі надання адміністративних послуг м.Острог (вул.Кривоноса, 32). При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу і факт реєстрації проживання, навчання чи роботи в Острозькій міській ОТГ.  

Анна Щерба