В Острозі відкрили школу ораторської майстерності

Відкриття школи ораторської мистецтва відбулося в новому корпусі Острозької академії 27 лютого.  Організатор школи — студент 4 курсу спеціальності “Політологія” Віталій Войцеховський.

На відкритті виступили проректор з наукової роботи Дмитро Шевчук та викладачка Юлія Маслова.

“Це не проєкт від Віталія, це не проєкт від університету — це проєкт від всіх нас. З боку адміністрації я можу гарантувати, що ми  все зробимо, щоб допомогти вам це організувати. Через те, що в Острозькій академії цінуються такі студентські ініціативи”, — розповідає проректор Дмитро Шевчук.

Експертка з основ ділового етикету Юлія Маслова провела невелику лекцію з теми риторики: “Джерелом для риторики є серце людини. Якщо ви дійсно хочете заволодіти авдиторією, навчитись переконувати — усе має йти від вашого серця”.

У кінці Віталій Войцеховський відповів на запитання присутніх та анонсував програму школи.

“Буде сертифікат про проходження школи ораторської майстерності наприкінці травня – на початку червня для тих, хто відвідував більшість занять і зможе щось продемонструвати. Але двері відкриті для всіх у будь-який момент”, — розповідає Віталій Войцеховський.

Нагадаємо, перша лекція школи ораторського мистецтва “Базові навички оратора” відбудеться 28 лютого о 14:00 в авдиторії П-4 Острозької академії.

Фото: Тетяна ШОКУР