Що зміниться після закінчення локдауну?

З 25 січня перестає діяти локдаун, який розпочався 8 січня. Натомість повернуться ті карантинні умови, що діяли до нього.

Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін на онлайн брифінгу.

“З понеділка (з 25 січня – ред.) область, як і вся країна, буде працювати в тому режимі, в якому ми працювали до 8 січня. Буде діяти відповідна постанова і карантині обмежувальні заходи, з якими ми кожен день ознайомлюємо наших жителями”, – розповів Сергій Подолін.

Згідно з постановою, будуть діяти такі обмеження:

Також перший заступник голови зазначив, що з 25 січня, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти, учні та дошкільнята можуть відновлювати навчання.

“Це приємна подія і я думаю, що наша молодь піде до закладів освіти і зможе якісно отримувати ті знання, які потрібні для їхнього майбутнього. Але попри це діятимуть певні обмеження і карантинні вимоги, прийняті відповідною постановою Кабінету Міністрів, які потрібно контролювати в наших навчальних закладах”, – додав спікер.

Також на брифінгу зазначили, що “січневий локдаун має позитивні помітні наслідки. Зокрема, вдвічі зменшилась кількість нових інфікувань, а головне – втричі зменшилися смерті від COVID-19”.