Триває конкурс на оренду приміщення Центру культури та дозвілля

Конкурс на оренду приміщення Центру культури та дозвілля оголосили в Острозі. Про це повідомили на сесії острозької міської ради 30 травня.

Для використання приміщення потрібно виконати деякі умови – облаштувати кінотеатр не менше, ніж на 50 місць та центр сімейного відпочинку. Термін оренди – 10 років із моменту підписання договору та акту прийому-передачі. Стартовий розмір плати – 10% від експертної оцінки. Вартість об’єкта – 1 мільйон 584 тисячі 10 гривень.

«Зараз здійснюється реєстрація на майданчику міської ради як клієнта системи «ProZorro. Продажі». Після того, як будуть залагоджені всі формальності, ми надсилаємо матеріали по формі згідно із Законом України «Про оренду державного та комунального майна». Форма оголошення про оренду чітко визначена, там будуть прописані всі умови. Тоді система автоматично призначить дату й час аукціону», – повідомляє перша заступниця острозького міського голови Ольга Логвін.

З умовами оренди та власне договором можна ознайомитися у рішенні сесії “Про затвердження умов конкурсу на право оренди Центру культури та дозвілля”.

Вікторія КОНОНЧУК