В Острозі обрали “Жінок року-2016”

В Острозькому районному будинку культури в рамках святкування Міжнароднго жіночого дня нагородили переможниць щорічного конкурсу «Жінка року-2016». Відзначили жінок у 31 номінації. Нагороди отримали 13 острожанок та 18 мешканок району. 

Вікторія Крейчі, вчителька історії в Острозькому обласному ліцеї-інтернаті, вперше взяла участь у конкурсі. Розповідає, що організація нагодження і концерт їй сподобалися. Вважає, що такий захід важливий для острожан:

Конкурс потрібен, щоб вшанувати жінку, маму, жінку-працівницю,  знати в обличччя жінок міста і області, тому що своїми досягненнями окремі жінки виходять на вищий рівень. У мене були досягнення в обласний олімпіадах, в манівських дослідженнях, минулого року я брала участь у конкурсі “Вчитель року” в Рівному. Адміністрація ліцею вирішила, що повинна піти я. Я не заперечувала. Удома підтримали рідні, вони сказали, що хотіли б мене тут побачити“.

Організатори вважають, що конкурс “Жінка року” проводиться задля підвищення ролі жінок у суспільному та громадському житті держави, їх участі у державотворчих процесах, розкриття вмінь, талантів, професійних та творчих здібностей.