В Острозі проведуть конкурс на найкращі логотип та слоган міста

Острозька міська рада оголосила конкурс на найкращий туристичний логотип міста. Проводитимуть його з 1 грудня 2016 до 31 березня 2017 року. Останній термін подачі робіт – 28 лютого.

Міська рада повідомляє, що серед цілей конкурсу є «популяризація міста, позитивних знань про місто, його історико-культурну спадщину та економіко-інвестиційний потенціал, залучення потенційних інвесторів до вибору міста».

Обов’язкові елементи конкурсної роботи – емблема та гасло.

Конкурс проведуть у три етапи: відбір професійним журі п’яти конкурсних робіт фіналістів, громадська оцінка острожанами конкурсних робіт, визначення професійним журі переможця Конкурсу. Автора найкращої роботи чекає нагорода у розмірі 1000 гривень.

Затверджений логотип будуть використовувати на інформаційно-рекламній та подарунково-сувенірній продукціях про місто, на предметах знакування об’єктів туристичної інфраструктури, під час проведення культурно-масових заходів на місцевому, національному та міжнародному рівнях тощо.

Детальну інформацію про конкурс «Розробка логотипу міста Острога» можна дізнатися на сайті міської ради, у відділі культури і туризму Острозького міського виконавчого комітету або за телефоном (03654)2-33-35.