В Острозі відбулося перше засідання клубу настільних інтелектуальних ігор

6 березня в Острозі відбулося перше засідання клубу настільних інтелектуальних ігор. Цей клуб буде діяти в рамках Вільного простору.

Керівник клубу настільних ігор у Вільному просторі Тарас Радченко розповідає:

Я думав, залишиться пограти лише 3 людини, але ми набрали необхідну кількість і весело провели час. Хотілося б, щоб у Вільному просторі був клуб настільних ігор, щоб люди могли прийти до нас, вибрати будь-яку гру та за чашкою ароматної кави відпочити від всього світу. Я впевнений, мешканцям Острога точно сподобається ця задумка, адже сюди може прийти не тільки студенти, а й школярі та дорослі, які вже, певно, забули, що можна кудись піти та відпочити.”

Ініціатор проекту «Вільний простір» Юрій Устимчук розповів про ідею створення клубу настільних інтелектуальних ігор у Вільному просторі:

Коли ми думали чим наповнити Вільний простір, то одна із перших ідей – клуб настільних інтелектуальних ігор. Ми зараз маємо ситуацію, що є чимало бажаючих зіграти в різноманітні ігри (шахи, мафію, криївку, Що? Де? Коли? та ряд інших популярних ігор), але це відбувається десь на певних локаціях і значна частина людей навіть не знає про це. Тому коли буде втілений проект Вільного простору – у ньому регулярно буде діяти такий клуб, адже, як ми побачили під час спроби зіграти в «криївку», – це цікаво людям.”

Нагадаємо, що проект Вільний простір бере участь у конкурсі проектів Laudato Si’ Startup Challenge. Вже 16 березня в Києві відбудеться фінал конкурсу. У разі перемоги Вільний простір розпочне свою роботу.

Матеріали надані Юрієм Устимчуком