Острозький “вільний простір” потрапив до фіналу конкурсу

Острозький проект “Вільний простір” пройшов до фіналу конкурсу Laudato Si’ Startup Challenge. Захищали проект студент НаУ ОА й ініціатор проекту Юрій Устимчук та острожанин Роман Шулик.

“Захист проходив у формі бізнес-спічу, і ми мали 3 хвилини для того, щоб повністю розповісти про свій проект (насправді, і 30 хвилин було б мало, але ми вклалися). До захисту ми ще раз пройшлися по складових проекту і мали змогу внести корективи та отримали рекомендації від менторів”, 

– розповідає Юрій для Ostroh.info.

Юрій добре оцінює шанси проекту на перемогу в конкурсі. Якщо це станеться, острожани отримають 60 тисяч гривень на реалізацію “вільного простору”. Крім того, організатори конкурсу залучають менторів-практиків, щоб допомогти учасникам реалізувати свої проекти.

“Коли ми ще вперше говорили про те, що в Острозі потрібен вільний простір – місце, яке буде жити активностями – це була лише ідея – зараз ми напрацювали майже все. Можливо, це не помітно ззовні, але ми весь час працюємо над тим, щоб його втілити”,

– ділиться Юрій і закликає острожан підтримувати проект.

Laudato Si’ Startup Challenge – це конкурс, який проводить Українська соціальна академія і Комісія УКГЦ “Справедливість і мир”. Конкурс проходить у декілька етапів і націлений на те, щоб реалізувати самоокупні соціальні проекти.

Марія ОЧЕРЕТЯНА

Фото Української соціальної академії

2 Replies to “Острозький “вільний простір” потрапив до фіналу конкурсу”

Прхання подавати інформацію “з інформацією”. З новин не зрозуміло в чому сенс ” вільного простору “. Раділа б його втіленню, але де інформація про суть?

Марія Очеретяна

Так як ми вже писали про цей проект, ми просто дали у першому абзаці гіпер-посилання на матеріал, де пояснюється його суть. Але якщо у цьому є потреба, надалі зазначатимемо це. Дякуємо за коментар!

Comments are closed.