В Острозі відкрили молодіжний клуб

День відкритих дверей молодіжного клубу “Hub316” відбувся 28 вересня. Організувала захід громадська християнська організація «Територія змін», яка і реалізувала проект клубу.

День відкритих дверей організували, щоб презентувати клуб для жителів міста. Програма включала розваги для дітей та їхніх батьків, настільні ігри для підлітків та офіційну частину для спонсорів та партнерів. Під час заходу діти танцювали, гралися в ігри, плели браслети, робили шпильки, пригощалися солодощами та компотом. На офіційній частині організатори вручили 10 карток клубу підліткам, які виграли Giveaway в Інстаграмі.

«Ми дізналися про відкриття через афішки, та й живемо близько. Враження дуже позитивні, адже добре, що дітям є де витратити свою енергію на щось корисне. Насправді, зараз мало що відбувається для дітей», – розповідає мешканка Острога Катерина Денищук.

“Hub316” створений для підлітків від 12 до 16 років. Учасники зможуть побувати на майстер-класах або на одному із курсів клубу, пограти в теніс та настільні ігри, подивитися кіно чи мультфільм або скористатися інтернетом тощо.
Клуб працює на безкоштовній основі, але доступ до нього мають лише власники картки. Щоб її отримати, треба виконати одну із запропонованих умов. Наприклад, можна стати волонтером ГО «Територія Змін», зареєструватися на безкоштовні курси за вибором.

Щовівторка “Hub316” зможуть відвідувати студенти, а щосуботи там проводиться kids time для дітей від 6 до 11 років. По п’ятницях вхід в клуб буде вільний для всіх.

«У реалізації проекту “Hub316” брало участь чимало людей. Клуб підтримує церква «Спасіння», є підтримка з-за кордону, підприємців та небайдужих жителів нашого міста. Також ми використовували власні кошти та кошти друзів. Ціль клубу – аби діти мали альтернативу вуличним тусовкам, розвивалися як особистості, мали доступ до неформальної освіти та формували своє «я» на основі високих духовно-моральних цінностей», – зазначає керівник ГО «Територія змін» Олег Цимбалістий.

Офіційно «Hub316» працюватиме з понеділка з 15:00. Ознайомитися графіком роботи або зареєструватися на один із курсів можна на сайті.

Вікторія КОНОНЧУК