В Острозькому ліцеї відбувся “медичний вишкіл”

В Острозькому обласному ліцеї-інтернаті пройшов “медичний вишкіл” із основ тактичної медицини. Захід відбувся за сприяння Громадської ради Острога.

“Раніше я сам навчався тактичній медицині. А рік тому виникло бажання, щоб ці курси проходили і для ліцеїстів. Минулого року теж організовувався такий вишкіл. І цього року викладачі звернулися із проханням, щоб повторити навчання”,

– розповів організатор заходу Олег Ширяєв.

Вишкіл проводили волонтери ГО “Рівне-Такмед”. Вони розповідали ліцеїстам про основи тактичної медицини та давали практичні завдання.

“Щорічно на базі заходу проводяться військово-польові збори. Вихователі та вчителі не можуть провести подібні заняття, тому що у них немає такого досвіду. Тому ми запрошуємо волонтерів. А для дітей це не лише цікаво, але й ефективно”, 

– розповів начальник курсу Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Юрій Збаровський.

Нагадаємо, що “медичний вишкіл” з тактичної медицини відбувся у Комунальному закладі «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» 2 червня 2017 року.

Тактична (військова) медицина – це галузь медичних знань, спрамована на порятунок життя на фронті та прифронтових зонах.