Директора Водоканалу не виключили з комісії житлово-комунального господарства

На сесії Острозької міськради депутати проголосували проти виключення директора Водоканалу Миколи Скорохода з Постійної комісії з питань житлово-комунального господарства. 

Ця комісія контролює діяльність КП «Водоканал», а тому керівник підприємства не повинен входити до її складу через власний конфлікт інтересів.

Відповідну заяву розглядали на сесії Острозької міськради. Депутатам пропонувалося обрати Миколу Скорохода до складу Постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку. Проте більшість депутатів та депутаток не підтримали рішення.

«Я вважаю, що у зв’язку з призначенням Скорохода Миколи Сергійовича директором Острозького комунального підприємства «Водоканал», він надалі не може очолювати профільну комісію житлово-комунального господарства. У зв’язку з цим, він написав заяву про перехід у регламенту комісію. На жаль, частина депутатів не підтримала цього рішення. Тому він і надалі буде очолювати комісію житлово-комунального господарства та буде сам себе контролювати»,

– коментує депутат Андрій Смирнов для Ostroh.info.

Серед депутатів, які проголосували «проти» або «утримався» – представники фракції «Батьківщина», до якої входить і Микола Скороход. Депутат Вадим Бондарчук розповів для Ostroh.info, що голова комісії з питань житлово-комунального господарства повинен бути депутатом фракції «Батьківщина», зважаючи на квоти.

«По даному питанню я голосував «утримався», зважаючи на те, що Батьківщина ще не визначилася з кандидатурою щодо заміни. У комісії є ще двоє депутатів із фракції: Зінчук та Броновицький, хто саме – будемо думати. Але те, що це має бути хтось із Батьківщини, то це очевидно, бо така квота»,

– зазначає депутат фракції «Батьківщина» Вадим Бондарчук.

Результати поіменного голосування будуть оприлюднені згодом.

Марія ОЧЕРЕТЯНА

One Reply to “Директора Водоканалу не виключили з комісії житлово-комунального господарства”

Comments are closed.