Зареєструватися на прийом до центру зайнятості відтепер можна в режимі онлайн

Державна служба зайнятості запустила сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Про це повідомили на сайті Кабінету Міністрів України.

“Для нас уже не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди. Для нас важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше – надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою. Тому розпочав свою роботу наш новий сервіс із онлайн-реєстрації на прийом. Це заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно”, – розповів в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Завдяки сервісу можна записатися на первинний прийом до центру зайнятості або на отримання консультації. Якщо громадянин зарезервував час відвідин, то потім потрібно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua  через рубрику «Електронні послуги».

Фото: Днепр Час