Студенти ОА змагалися у “Гуртом 2017” (ФОТО)

26 жовтня в Острозькій академії відбувся щорічний конкурс гуртожитків «Гуртом 2017». Переможцем стала команда Академічного дому «Вілія».

У заході беруть участь 9 команд від різних гуртожитків: «Виживший» (четвертий гуртожиток), «Ой, всьо!» (третій), «Вілія» (Академічний дім), «Люди Х» (десятий), «Дев’ятий», «Сьома миля» (сьомий), «Дім-6» (шостий), «Октава» (восьмий). Новинкою «Гуртом 2017» стала участь студентів, що орендуть квартиру. Їхня команда мала назву «Home-шоу».

Учасники повинні були продемонструвати КВН-програму, відео та творчий виступ.

Головним членом журі був заступник керівника відділу з організаційно-виховної роботи із студентами Олександр Лозюк. Також відбувся традиційний аукціон на місце у журі. Його виграв випускник НаУ ОА Руслан.

Третє місце розділили команди «Сьома миля» та «Home-шоу», а друге посіла команда дев’ятого гуртожитку. Перемогли у конкурсі студенти з Академічного дому.

«Емоції перехоплюють дух. Виступили ми класно, нам все сподобалось. Секрет кожної перемоги – це робота над собою. Наша перемога – це заслуга кожного та згладжена робота нашої команди»,

– розповів капітан команди «Вілія» Максим Процюк.

Головним призом для переможців стала подорож в одне з міст України (місто оберуть студенти, проте подорож повинна «вкладатися» у визначений бюджет).

Студентка НаУОА Дарина Царук поділилася з нами своїми емоціями від конкурсу:

«Я під враженнями. Це захід, який дає можливість для студентів самовиразитись, розвиватись, проводити класно час разом і, головне, подарувати глядачам порцію гумору та позитивного настою».

Організатор заходу В’ячеслав Бондар розповів, яка команда, окрім переможців, йому сподобалась:

«Найбільше мене вразив своєї незвичністю, неординарністю восьмий гуртожиток. Відео зі всіх команд найбільш сподобалося четвертого гуртожитку. Дуже класно спрацювали дівчата з дев’ятого гуртожитку, особливо їхня постановка з відео і танцями».

Більше фотографій з конкурсу можна побачити на нашій Фейсбук-сторінці.

Крістіна ЛАПІКОЦЬКА

Фото: Марія КАРПЕЦЬ