В ОА говорили про працевлаштування за кордоном

Випускниця Острозької Академії, директорка рекрутації «Foreign Personnel Service» Анна Слатова розповідала студентам про працевлаштування за кордоном. Зустріч відбулась в Острозькій Академії 9 жовтня.

«Фактично ми виступаємо прямим роботодавцем, з яким кандидат заключає офіційний договір працевлаштування в Польщі. Головне правило нашої організації: все повинно бути по закону. Зазвичай люди, які йдуть у рекрутські компанії, платять гроші за послуги, які мають бути безкоштовними. Наприклад, допомогти заповнити анкету. Ми можемо надати інструкції щодо подібних питань безкоштовно. На сьогоднішній день це одна з небагатьох наймасштабніших фірм в Україні», – розповідає спікерка.

Польща – наразі єдина європейська країна, яка легально працевлаштовує українців у рамках безвізового режиму. За словами спікерки, Німеччина також готується до того, щоб приймати заробітчан із України.

Анна Слатова наголосила на тому, що зараз компанія займається  не тільки працевлаштуванням робітників за кордон, але й заохоченням їх повернутися в Україну.

До слова, в рамках університетських зустрічей «Alumni Talks» вже відбулася зустріч  із менеджеркою Юлією Філіп’євою.

Надія ЗАЙЧЕНКО