В ОА обговорювали волонтерство і стереотипи про Індію

Зустріч із представницею міжнародної волонтерської організації AIESEC Мариною Дроновською відбулася 8 листопада в НаУ ОА.

Спікерка розповіла про свою шеститижневу подорож до Індії, де вона займалася волонтерством. Там Марина займалася насадженням дерев та прибиранням вулиць Індії. Волонтерка розповідає, що Індія асоціюється у неї зі щастям. За її словами, стереотипи про індійців є безпідставними.

Для мене важливим є те, щоб люди розширювали свої горизонти, тому що найчастіше в університетах викладаються стандартні науки. Проте, зараз росте попит на соціальне підприємництво, яке пов’язане з діяльність громадських організацій, а також на те, щоб частина прибутку віддавалася на соціальні проекти. Відповідно, проектний менеджмент допомагає у цьому молоді“,

– розповідає Марина.

Своїми враженнями від зустрічі поділився студент Тарас Стрихоцький:

Сьогоднішня зустріч була дуже корисною. Я дізнався про подорожі, життя в Індії та волонтерство. Як на мене, такі подорожі є дуже корисними, адже завдяки ним можна розвинути багато навичок.”

AIESEC – це всесвітня міжнародна неполітична організація, що надає можливість молоді розвинути свій потенціал. До неї долучилися 2400 університетів у 128 країнах, серед яких – НаУ ОА.

Ольга ВЕРЕЩУК