В ОА презентували стипендійну програму

25 жовтня в ОА відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Під час презентації переможиці програми Олександра Бурба і Наталія Лисовець ділилися зі студентами своїм досвідом.

«Бути частиною спільноти Завтра.ua для мене стало серйозним поштовхом та досягненням! Стипендіальна програма дарує безліч можливостей для акумулювання ідей та втілення проектів для молоді. Це – досвід, який неможливо переоцінити, це – люди, які надихають, та зустрічі, які перевертають світогляд та впевненість у собі!»,

– зазначила спікерка презентації Олександра Бурба.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору: високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

«Загалом презентацією задоволений, адже спікери звернули увагу в першу чергу на практичні аспекти та лайфхаки в написанні роботи для стипендіальної програми Завтра.юа. Корисною була порада про те, що головне – навіть не зміст наукової роботи, а її оформлення, тобто унікальність. Також, такі зустрічі особливо надихають, адже є велика різниця між описом програми на офіційній сторінці та особистим досвідом»,

– поділився враженнями від презентації студент Владислав Данильченко.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Сергій КОЛЕСНИЧЕНКО