В ОА відбувся Віденський бал

Віденський бал провели в Острозькій академії 18 квітня.

Дійство щороку організовують на честь тижня факультету романо-германських мов. Цьогоріч захід відвідали 25 пар, щоб відчути себе учасниками традиційного Віденського балу.

“Я очікую, що тут буде відтворена якась Віденська атмосфера, буде гарна класична музика. Хочу просто розслабитися, тому що на парах буває трохи важко сидіти. І такі заходи в академії досить цікаві”, – ділиться очікуваннями студентка Ольга.

Перед початком балу кожній парі пов’язали на руки кольорові стрічки, за якими їх запрошували на паркет. Головним танцем вечора був вальс, який супроводжувався живою музикою камерного оркестру Рівненської обласної філармонії. Окрім танців відвідувачам презентували свої виступи спортивно-танцювальний клуб “Реверс”, музична групи Moonshine та студенти факультету.

“Ця традиція влаштовувати бал існує від самого заснування факультету. Пам’ятаю, що перша деканеса, Новоселецька Світлана Володимирівна, розказувала нам, що це була ідея викладачів. Вони просто дали цю ідею в маси й студенти підхопили, відгукнулись на неї. Кожен, звичайно, бачить все це по-різному. Ми бачимо це як вечір романтики й легкої музики, де кожна дівчинка може відчути себе принцесою, а кожен хлопець подарувати їй цю невелику казку”, – розповідає студдекан РГМу Олександра Олієвська.

Головною нагородою для гостей балу було звання Короля та Королеви. Титулованих обирали господарі балу Інга та Дмитро. Цього року ними стали Ілля та Анастасія.

“Дуже класна атмосфера. Я особисто вперше на такому заході й мені дуже сподобалось. Ми не очікували, що переможемо, бо просто прийшли гарно потанцювати й повеселитися. В інших закладах такі бали не організовують, але дуже круто, що ми маємо можливість відвідати таке дійство”, – діляться враженнями нові Король і Королева балу.

До слова, на честь тижня факультету РГМ студенти представили благодійний мюзикл 17 квітня.

Надія ЗАЙЧЕНКО
фото: Ольга ГРИНЧУК